ביום שישי האחרון א’, יצאה לפגוש גבר שהכירה ברובע י’ שבאשדוד יחד עם כלבתה. לדבריה, במהלך המפגש הוא ניסה לתקוף אותה מינית בעזרת סכין. לפי עדותה הכלבה, מסוג רועה גרמני, גוננה עליה ובכך מנעה ממנו לאנוס אותה. לאחר מכן הוא ניסה לתקוף את הכלבה: «הוא שלף סכין וניסה לדקור אותה»

ביום שישי האחרון כלבה הצילה את הבעלים שלה מאונס בעיר אשדוד. א’, יצאה לטיול עם כלבתה האהובה בדרך לפגוש גבר בשנות הארבעים לחייו שהכירה באחרונה ברובע י’ בעיר. לדבריה, במהלך המפגש הוא ניסה לתקוף אותה מינית כשהוא נעזר בסכין.

«יש בינינו היכרות מוקדמת, אין קשר רומנטי. הגעתי למפגש עם הכלבה שלי. פתאום הוא התנפל עליי וניסה לתקוף אותי, התנגדתי. הכלבה גוננה עליי כדי למנוע ממנו לפגוע בי מינית. הוא שלף סכין וניסה לדקור אותה», שחזרה האישה בעדותה בתחנת משטרת אשדוד, «ניסיתי להגן על הכלבה שלי מפניו והוא דקר אותי ברגל וביד. הכלבה הצילה אותי ממנו».

האישה יצאה למרפסת וזעקה לעזרה, שכנה ששמעה אותה התקשרה למוקד 100. לאחר מכן שוטרי תחנת משטרת אשדוד הגיעו למקום. הם הצליחו לאתר את החשוד במעשה ועצרו אותו. האישה פונתה לקבלת טיפול לרפואי בבית החולים. מצבה הוגדר קל ובהמשך שוחררה לביתה.

ראש משרד החקירות בתחנה, פקד יואב, ציין כי «מדובר באירוע חמור מאוד ולולא הכלבה שגוננה על האישה, המקרה היה יכול להסתיים בצורה קשה יותר».

במשטרה מעריכים כי הכלבה מסוג רועה גרמני הצילה בגופה את בעליה מתקיפה מינית שיכולה הייתה להסתיים באונס. החשוד במעשה נלקח לחקירה ומעצרו הוארך בבית משפט השלום בשלושה ימים כדי לאפשר למשטרה למצות את החקירה עד תום. הוא חשוד בעבירות מין, תקיפה כשהעבריין מזוין וניסיון הריגה או היזק לבעל חיים.

Поделитесь новостью